Close
534-415-315 biuro@projectdecor.pl

Wedding & Style

Wedding & Style

Wedding & Style

Każdy z Nas jest inny, każdy z Nas ma inny gust i każdy z nas woli taką a nie inną scenerię, która Go otacza. Dlatego wspólnie stworzymy aranżację Twojego przyjęcia weselnego dopasowaną do wybranego przez Was miejsca a przede wszystkim dopasowaną do Was. Dobierzemy odpowiednią kolorystykę, kwiaty i inne elementy tworząc całość w jednym wyjątkowym klimacie.


 

Style ,w których możesz zorganizować swoje wesele:

Styl rustykalny

Styl rustykalny to prostota i  przytulność, to dążenie w kierunku natury. Styl rustykalny jest sielski i swojski. W stylu rustykalnym dominuje ciepła paleta barw: przydymione zielenie, pastele, delikatne błękity. Ważnym elementem jest podkreślenie naturalnego koloru drewna.

Styl romantyczny

Styl romantyczny jest bez wątpienia bardzo kobiecy. Nie oznacza to jednak, że takie aranżacje tworzy się tylko dla pań. Styl romantyczny to wiele subtelnych dekoracji, lampiony, świeczniki, świeczki i przede wszystkim dużo kwiatów, a wszystko utrzymane w pudrowo – różowej tonacji.

Styl glamour

Styl glamour to styl i elegancja. Dekoracje w stylu glamour są bardzo bogate i efektowne, potrafią stworzyć niesamowitą aurę na każdym przyjęciu. Jeśli nie jesteście fanami minimalizmu, to uroczystość w stylu glamour zdecydowanie będzie dla Was. Złoto i srebro to kolory idealnie oddające ten styl.

Styl prowansalski

Styl prowansalski – to napewno malownicza kraina lawendy. Wesele w tym klimacie będzie wyjątkowe a dekoracje lekkie i z nutą malowniczej Prowansji. Kolorystyka tego stylu to z pewnością delikatne odcienie fioletu a charakterystycznym symbolem będzie cudownie pachnąca lawenda.

Styl vintage

Styl vintage to kolejny pomysł na tematyczne wesele. Jeżeli lubisz retro styl, perły, koronki stylizowane dekoracje z poprzednich dekad to napewno będzie to styl dla Ciebie. Idealnie sprawdzi się tu suknia Panny Młodej w retro stylu oraz zabytkowy samochód Państwa Młodych.