Close
534-415-315 biuro@projectdecor.pl

Bouquets & Style

Bouquets & Style

Bouquets & Style

Wybierz rodzaj bukietu oraz kwiaty a my stworzymy dla Ciebie wyjątkowy bukiet. Podeślij nam swoje inspiracje, zapytaj o wymarzone kwiaty, podaj game kolorystyczną a zrealizujemy Twoje marzenie o idealnym bukiecie.

Skontaktuj się z nami 🙂


 

Biedermeier

– bukiet wykonany z gęsto ułożonych obok siebie kwiatów w kształcie kuli. Miejsce wiązania uzupełniają dobrane kolorystycznie wstążki.

Kaskada

– jak sama nazwa wskazuje charakteryzuje się on takim ułożeniem kwiatów aby spadały one kaskadą z rąk Panny Młodej. Kwiaty często ułożone są luźno i nieregularnie. Dopełnieniem jest dopasowana kolorystycznie wstążka.

Biedermeier nieregularny

– kwiaty ułożone są w kształt kuli, ale bardziej w luźnym stylu i część z nich może swobodnie wystawać. Wykończenie stanowi wstążka.

Natural

– to po prostu wiązanka romantycznych często polnych kwiatów. Świeże i pięknie nasycone kolorami kwiaty bardzo dobrze wkomponują się w stylistykę ślubu w stylu rustykalnym.

Bukiet na ręku

– jest to bukiet, który opiera się na przedramieniu Panny Młodej, wykonywany z kwiatów o długich łodygach, ozdobiony wstążkami daje efektowny wygląd.